rekreační středisko LAČNOV

Vás srdečně vítá.

Rekreační středisko se nachází v klidném horském prostředí, v údolí Těšínských Beskyd v obci Horní Lomná. (14 km od Jablunkova) Je jako stvořené pro odpočinek a láká v každé roční době k vycházkám do nádherné přírody. Rozsáhlé, zdravé lesy a svěží horský vzduch prospívá dýchacímu ústroji, tato oblast je doporučována pro léčbu průdušek.

V létě je zde možnost koupaní v ohřívaném bazéně, či grilovaní masa pod kolibou. K příjemnému posezení a uspořádání rodinných oslav a svateb se zde nachází nově vystavěná venkovní terasa pro cca 60 lidí. K sportování je zde hřiště na volejbal a nohejbal, dále je možno zapůjčení horských kol.

Milovníci zimních sportů mohou v nedaleké blízkosti navštívit lyžařské areály v Horní Lomné - Přelač s vleky 400m a 670m + 1 dětský Dolní Lomné - Armáda s vleky 870m + 1 dětský; noční lyžovaní, půjčovna lyží a snowboardů - Severka (Velký polom) s vleky 1270m a 420m + 2 dětské.

charakteristika střediska


Chata Lačnov disponuje 10 pokoji - dvou, tři a čtyř lůžkových, celková kapacita je 22 postelí + 16 přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny TV přijímačem, přípojením k internetu, umyvadlem a vlastním sociálním zařízením.

Středisko nabízí vhodné prostory pro uspořádání školení, konferencí a rodinných oslav, cca 40 - 45 lidí.

V areálu je možnost využití sauny, whirpool zařízení, kulečníku, stolního fotbalu, stolního tenisu, elektronických šipek a dalších stolních her.

Součásti budovy je i restaurace, která je denně otevřena od 10:00-22:00.

turistická chata Lačnov Nejen letní dny jsou krásné v malebném okolí našeho střediska. Navštivte nás již nyní a nechejte se překvapit.

sauna a whirpool Relax a odpočinek nepředstavují jen sportovní a jiné aktivity. V této "minifotogalerii" se dozvíte více.